Виробники розробляють всілякі моделі жіночої нижньої білизни. Для одних прийнятні шортики, бікіні, а інші вважають за краще носити стрінги. При цьому більшість дам мають в своєму гардеробі кілька різних типів трусиків. Щоб ви мали можливість правильно вибрати і купити нижню білизну, ми підібрали для вас топову двадцятку найпопулярніших моделей щодо відгуків.

Різновиди жіночих трусиків

Величезна кількість жіночих трусиків за різними цінами виготовляється вітчизняними і зарубіжними виробниками. Відмінні характеристики складаються як в типах тканин, забарвлень, комбінувань, так і в стилістиці крою. Існує три основних типи трусиків щодо пошиття:

  • Міні;
  • Міді;
  • Максі.

За назвою вже зрозуміло, що класифікація здійснюється за розміром (кількістю використовуваного матеріалу для пошиття), а кожна з категорій ділиться на безліч підкатегорій, про них ми і будемо зараз говорити. Що стосується перетину моделей, то найчастіше любителі міні носять і міді, як і любителі максі, теж часто купують міді. Таким чином категорія міді є найбільшою і затребуваною, але міні і максі теж не відстають.

Топ-20 кращих моделей

1 Трусики G-стринги

Даний тип білизни з низькою посадкою, закрита трикутником передня частина, ззаду, вгорі є невеликий трикутничок. Модель прекрасно підходить для мініатюрних дівчат.

2 Трусики V-стринги

V-стринги схожі на модель G, але зерху близько попереку відсутня тканина в трикутнику, такі стрінги можуть триматися на декількох паралельних шлейках-гумках.

3 Трусики Т-стринги

Модель спереду ідентична двом попереднім, але ззаду у неї тільки тоненькі смужки, по вертикалі і горизонталі, схожі з буквою Т, від цього і назва.

4 Трусики С-стринги

С-стрінги - це нове рішення для спеціального одягу, бічні мотузочки і гумки відсутні, а самі трусики тримаються завдяки щільному каркасу.

5 Чикибоксеры

Прекрасна модель, яку деякі відносять до стрингам, тканина на задній частині трусиків закриває майже половину сідниць.

6 Трусики-бікіні

Бікіні мають спеціальний крій, що забезпечує зав'язування з боків. Бікіні з рідні купальників, у зв'язку зі своєрідною бічною зав'язкою, надягати можна тільки під вільні сукні та сарафани, що не обтягують фігуру.

7 Шортики-стринги

Шортики стринги найчастіше виготовляють з атласної або мереживної тканини, спереду стандартний вид трусиків, ззаду широкий пояс і до половини закриті сідниці. Завдяки стягуючого поясу можна приховати деякі недоліки фігури.

8 Трусики-бразільяни

Тут також сідниці наполовину відкриті, а самі трусики скроєні з суцільної тканини, без бічних швів. Можуть виготовлятися як з х/б, так і з мереживної тканини.

9 Деван-дерьер

Для розкрою таких трусиків використовуються однакові лекала переду і заду, два однакових трикутника, передній може оформлятися мереживом, пояс різної ширини.


10 Трусики сліпи

Як же без стандартних трусиків, зручних і найпростіших. Модель передбачає закриту повністю попу, може виготовлятися з різного матеріалу, мати мереживні вставки спереду, з боків.

11 Трусики Танга

Крій як у стрінгів, тільки тканини на даних трусиках побільше, як ззаду, так і з боків, на стегнах. Особливість - низька посадка і V-подібний задній вид.

12 Боксери

Жіночі трусики-боксери схожі кроєм на чоловічі, відносяться до типу максі, пошиті за типом коротеньких шортиків, прекрасний варіант, якщо потрібно приховати деякі похибки або недоліки.
 

13 Трусики Тонг

На вигляд трусики нагадують стрінги, ззаду можуть мати більше або менше матеріалу, відмінна їх особливість високе положення бічних гумок, створюється такий собі V-подібний силует на фігурі.

14 Сліп-актив

Дані трусики схожі за формою на стандартні сліпи, але в більш похідному варіанті. Поглиблення навколо стегна вище, що дозволяє носити їх навіть під укорочені шорти і спідниці.

15 Хіпстери

Зручні і практичні, закривають сідниці, мають трикутник спереду і широкі бічні, їх відмінна риса - занижена талія.

16 Бойшортс

На вигляд схожі на шортики, оснащені щільною гумкою, виготовлені з еластичного матеріалу, мають високу посадку, відмінний варіант для прохолодної пори року.

17 Кюлот

Схожі на стандартні сліпи, але мають занижену лінію талії. Особливість даних трусиків - зорове множення сідниць. Купити трусики кюлот рекомендується дуже худеньких дівчат для візуального збільшення попи.

18 Білизна з завищеною талією

Такі трусики перекривають животик, маскуючи тим самим недоліки. Часто їх роблять з стягуючих і компресійних матеріалів.

19 Панти

Білизна з дуже високою талією, пояс дотягується до пупка, іноді вище. Такі трусики можуть бути Коригувальними, тоді ціна їх природно збільшиться, але завдяки їм можна поліпшити фігуру в районі талії.

20 Панталони

Панталони схожі за типом дії і своєю верхньою частиною крою з панти, вони дотягуються до пупка, а нижня зона нагадує подовжені шортики. Таким чином можна підтягнути талію і стегна, а також ноги вгорі.

Кожна сучасна дівчина повинна носити різні типи трусиків, замовити в інтернет-магазині або купити в стаціонарному бутіку слід не тільки стрінги, а й Сліпі із закритою попою. Носити білизну слід по сезону, а купувати його з якісних антиалергенних матеріалів.